INTER FUSION POLSKA Helena Składanek to firma prowadząca działalność od 2013 roku. Od samego początku działała w branży stolarki okiennej. Obecnie prawie 100% swojej produkcji przeznacza na rynki zagraniczne. Swoje produkty firma sprzedaje na podstawie zamówień klientów hurtowych, pośredników sprzedaży. Obecnie prowadzona działalność eksportowa przeznaczona jest głównie na rynek angielski. Firma od prawie 4 lat zdobywa coraz większy udział w tynku sprzedaży. Ponadto, coraz większy nacisk firma kładzie na dalszy rozwój – zmieniła swoją siedzibę na nową – posiada obecnie własne budynki, oraz stanęła przez faktem inwestycji w nowy park maszynowy, który umożliwi produkcję nowego typu okna.

Zakończone sukcesem prace badawczo-rozwojowe nad opracowywaną konstrukcją sprawiły, że z powodzeniem rywalizować z produktami światowymi. Przeprowadzone prace B=R dały podstawę do wniesienia podania o zastrzeżenie patentowe w formie wynalazku.

Firma Inter Fusion Polska chce sprostać rosnącym wymaganiom stawianym przez klientów, odpowiedzieć na potrzeby środowiskowe i wyróżnić na tle konkurencji swoją innowacyjnością.

Firma INTER FUSION POLSKA Helena Składanek oferuje szeroki asortyment stolarki otworowej,
oparty o ekoinnowacyjne rozwiązania prośrodowiskowe.

Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne:

  • Maszynowe frezowanie zakończeń TYPU HORN
  • Zarządzania produkcją systemem WINCREATOR 2017